Anna & Patrik

13.3.2021

Anička s Patrikem nás oslovili hned začátkem ledna. Jejich přáním bylo uspořádat podzimní svatbu v okolí Ostravy pro 80 hostů, chtěli obřad i hostinu na jednom místě a možnost ubytování alespoň pro polovinu svatebčanů. Anička pochází z Těrlicka, ale už poměrně dlouho žije s Patrikem v Praze. A právě kvůli vzdálenosti a pracovnímu vytížení se na nás obrátili s žádostí o pomoc se vším potřebným, a vybrali si naši službu Svatba bez starostí.

Společně jsme se dali hned v lednu do plánování – jako první jsme společně navštívili 3 svatební místa a vybrali to pravé – Mlýn vodníka Slámy. Dále přišel na řadu výběr fotografa, kameramana a dalších nezbytných svatebních dodavatelů. Dalším přáním snoubenců bylo mít na svatbě skvělou kávu a čokofontánu. Při tomto výběru nás rozhodně nezklamali ostravští Kafekrámek ČERSTVÝ BOBY a Čokoraut – bylo to boží :-).

Téměř 8 měsíců příprav uteklo jako voda a už byl pátek 11. 9 . 2020, kdy svatební přípravy vrcholily. Kromě celodenní koordinace svatebního dne, kterou jsem zakončily romanticky – za tmy s prskavkami, se náš tým od brzkého rána věnoval i kompletní výzdobě – sálu i aleje, kde proběhl svatební obřad.

Děkujeme, že jsme mohly stát po vašem boku!

Míša & Lucie

_____________________________________________________________________________

Anna & Patrik | 11. září 2020

Svatební místo: Mlýn vodníka Slámy

Koordinace & Decor svatby: svatební agentura Simply Yes

Foto: Kamil Kubjatko

Video: Potas Media

DJ: Tomáš Kotek – KV – PRODUCTION

Živá hudba k obřadu: VY a MY

MUA nevěsta: Petra Grézlová

MUA svatebčané: Petra Nedomová

Květiny: Pro ten okamžik – Aneta Ezechýl

Sweet bar: Buchty v zástěře

Kávový catering: Kafekrámek ČERSTVÝ BOBY

Čokofontána: Čokoraut

Tiskoviny: Paní Betyová

_____________________________________________________________________________