Kačka & Petr

7.3.2021

Svatba Ostrava | Svatební agentura Simply Yes

Nevěsta Kačka nás kontaktovala v průběhu března 2020. Jelikož s Péťou žijí v Praze a v té době už byla opatření proti šíření koronaviru, tak jsme se setkaly online přes Facetime. Byla to moc milá schůzka! Kačka nám byla od začátku sympatická.

Mimochodem, pokud si dobře vzpomínáme, Kačka dala na doporučení Báry z Nikolajky – s tou se zná naše Lucka ze školy v Ostravě a Míša u ní prošla kurzem krasopsaní. A vy ji určitě znáte jako kreativní duši 🙂 Bára pak měla na svatbě Kačky a Péti na starost veškeré tiskoviny! Baru, děkujeme za doporučení!

Kačka byla nevěsta, která přesně věděla, co chce. Od tiskovin, přes svatební šaty až po samotnou výzdobu. Představu o tom, jak by svatba měla vypadat a co by rozhodně nemělo chybět, měl i ženich Petr. To nás mile překvapilo. Většinou totiž muži do svatebních příprav moc nemluví a nechávají to na svých polovičkách. Skvěle se nám s nimi spolupracovalo a na každou schůzku jsme se těšily.

Do poslední chvíle se měnil počet hostů. Právě v říjnu docházelo opět ke zpřísnění opatření… ale naštěstí i přesto na svatbě nikdo u důležitých přátel a členů rodiny nechyběl.

A tak jsme po osmi měsících plánování – 3. 10. 2020 – společně oslavili svatbu Kačky a Petra dle jejich představ! My jsme jim byly celý den v patách – na starost, kromě svatební výzdoby, jsme měly také celodenní koordinaci.

Vyrazili jsme společně také na novomanželské focení, kde jsme doslova lítaly za závojem! Proč? Pochopíte, když se podíváte na fotky níže. Na focení dost foukalo, a tak závoj lítal, jak se mu zachtělo! A že to byla zábava pro všechny – fotili jsme uprostřed louky, mezi kopci, kdy jsme se všichni vyhýbali kravským výkalům…

Moc děkujeme novomanželům za jejich důvěru! Za to, že vydrželi a i přes zpřísňující pravidla svatbu nezrušili a využili našich služeb! A to i přes to, že nás dělilo více než 350 kilometrů! Moc rády jsme byly součástí vašeho dne!

Míša & Lucka

_____________________________________________________________________________

Kačka & Petr | 3. října 2020

Svatební místo: Resort Cattaleya, Čeladná

Koordinace & Decor svatby: svatební agentura Simply Yes

Foto: Michal Szydlowski

Video: Aleš Mucha

Květiny: Pro ten okamžik | Aneta Ezechýl

Svatební dort & sweetbar: Catalleya

Svatební šaty: Sandra Švédová

MUA: Kristýna Rubišarová | Atelier 7

DJ: Josef Krsek

Hudba na obřad: Trio Vy a My

Tiskoviny: Bára z Nikolajky