O NÁS

Příběh Simply Yes

Věříme, že každá z nás má svou vysněnou svatbu. Naším cílem je přeměnit Vaše přání v realitu a připravit pro Vás svatbu, na kterou bude každý z hostů ještě léta vzpomínat.

A na Vás bude pouze říct „ano“.

Začalo to svatbou mé sestry...

Svatební agenturu Simply Yes jsem založila já, Míša. Aktuálně se tým ale rozrostl, tak si pojďme společně říct, jak to všechno začalo a jak je to u nás, v Simply Yes, teď...

Má starší sestra Lucie se zasnoubila. Bude svatba! Potom, co mě Lucka požádala, abych se stala její svědkyní, neváhala jsem a začala jsem společně s ní plánovat její svatbu. A to od A do Z. Od vybírání svatebních šatů přes rozlučku se svobodou až po samotný svatební den.

Pak přišel den D. Má starší sestra se vdává. Musí být všechno perfektní, vyladěné do posledního detailu. Prostě bez chybičky. A tak se i stalo.

Jenže tady se dostávám k tomu, proč jsem se rozhodla založit svatební agenturu a proč si myslím, že to má smysl!

Jako svědkyně jsem toho měla spoustu na starosti, a protože jsem perfekcionista, tak jsem to brala opravdu zodpovědně a chtěla jsem, ať vše šlape jako po másle.

Dohlížela jsem na celý chod svatby – od organizování hostů na obřadě, přes svatební průvod, přebírání svatebních darů a jejich přenášení z venku dovnitř, když začalo pršet. Měla jsem pod palcem focení skupinek, focení novomanželů a taky moderování svatebních her.

A až po tomhle všem jsem si začala svatbu užívat. 

800_9319

Díky "práci" svědkyně jsem přišla o rozbíjení talíře a přenášení přes práh, protože v tu stejnou chvíli jsem musela zajistit, ať nezmoknou svatební dary a kytice. Takže jako sestra, svědkyně, svatebčan jsem si svatbu neužila se vším všudy – měla jsem spoustu starostí a věcí, na které bylo potřeba dohlédnout a myslet na ně.

Proto si myslím, že neutrální člověk je na svatbě potřeba. Svatbu byste si měli užít nejen vy, ale také Vaši hosté, svědci či rodinní příslušníci. Nechte Váš den D v rukou profesionálů a užijte si svou svatbu bez starostí.

Náš tým se rozrostl...

Aktuálně tým Simply Yes tvoříme tři. Jak k tomu došlo? Ke mne, Míši, se později přidala má starší sestra Lucka. Agentuře se dařilo, poptávky rostly, a tak bylo potřeba rozšířit tým. Lucka byla ideální volba - je to má sestra, takže jsem věděla, co od ní mohu čekat a hlavně jsem se na ni mohla spolehnout. Lucka má za sebou mnohaleté zkušenosti s práci s lidmi, působila v zahraničí, vyzná se v číslech a umí naslouchat.

Nedávno se k nám přidala také naše mladší sestra Peťka. Nejen, že nám vypomáhá na svatbách při větším počtu hostů, ale věnuje se (nejen) našim nevěstám jako vizážistka a vlasová stylistka. Nově jsme tak do našich služeb zahrnuly také MUA služby.

Řekněte své ano bez starostí - Svatební agentura SimplyYes

Náš cíl

Cílíme na kvalitu, nikoli na kvantitu. Je pro nás důležitá osobní schůzka, kde pečlivě nasloucháme požadavkům a přáním novomanželů a poté utváříme svatbu dle jejich představ a zcela bez starostí. Chceme, ať jsme s vámi na společné vlně a sedíme si navzájem. Budeme spolu totiž trávit dost času! Naším cílem je, aby si novomanželé společně se svými hosty svatbu užili a veškeré starosti a stres nechali na nás.

Pokud jsme Vás přesvědčily o tom, že naše služby mají smysl, neváhejte nás kontaktovat.
Jsme připravené společně s naším týmem ověřených dodavatelů udělat váš den nezapomenutelným!

To jsme my

O nás.. Svatební koordinátorka SimplyYes

Koordinátorka Míša

Jsem certifikovaná svatební koordinátorka, snílek a perfekcionista. Miluji práci s lidmi a všechno, co dělám, tak dělám srdcem. Potřebuji mít ale neustále všechno pod kontrolou, a tak je třeba, aby všechno kolem mne šlapalo jako po drátkách.

Koordinátorka Lucie

Jsem vystudovaný ekonom, povoláním personalista, posláním máma. Miluji práci s dětmi, s lidmi, tu různorodost, ten šrumec. Jsem open-minded, v práci i soukromém životě využívám denně své zkušenosti ze zahraničí.

O nás... Svatební agentura SimplyYes
O nás.. Svatební koordinátorka SimplyYes

Make-up Artist & Hair Petra 

Jsem certifikovaná MUA v Make-Up Insitute Prague. Specializuji se na svatební líčení, beauty líčení a foto make-up. Mimo líčení nabízím i vlasový styling.