O NÁS

Příběh Simply Yes

Věřím, že každá z nás má svou vysněnou svatbu. Mým cílem je přeměnit Vaše přání v realitu a připravit pro Vás svatbu, na kterou bude každý z hostů ještě léta vzpomínat.

A na Vás bude pouze říct „ano“.

Začalo to svatbou mé sestry...

Svatební agenturu Simply Yes jsem založila v roce 2019 já, Míša. Aktuálně už na to ale nejsem sama. Mám k sobě několik dalších šikovných lidí, kteří se starají o to, aby váš svatební den byl nezapomenutelný. 

Pojďme si říct, jak to všechno začalo a jak je to u nás, v Simply Yes, teď...

Má starší sestra Lucie se zasnoubila. Bude svatba! Potom, co mě Lucka požádala, abych se stala její svědkyní, neváhala jsem a začala jsem společně s ní plánovat její svatbu. A to od A do Z. Od vybírání svatebních šatů přes rozlučku se svobodou až po samotný svatební den.

Pak přišel den D. Má starší sestra se vdává. Musí být všechno perfektní, vyladěné do posledního detailu. Prostě bez chybičky. A tak se i stalo.

Jenže tady se dostávám k tomu, proč jsem se rozhodla založit svatební agenturu a proč si myslím, že to má smysl!

Jako svědkyně jsem toho měla spoustu na starosti, a protože jsem perfekcionista, tak jsem to brala opravdu zodpovědně a chtěla jsem, ať vše šlape jako po másle.

Dohlížela jsem na celý chod svatby – od organizování hostů na obřadě, přes svatební průvod, přebírání svatebních darů a jejich přenášení z venku dovnitř, když začalo pršet. Měla jsem pod palcem focení skupinek, focení novomanželů a taky moderování svatebních her.

A až po tomhle všem jsem si začala svatbu užívat. 

Má starší sestra Lucie na své svatbě v roce 2018.
Má starší sestra Lucie na své svatbě v roce 2018.

Díky "práci" svědkyně jsem přišla o rozbíjení talíře a přenášení přes práh, protože v tu stejnou chvíli jsem musela zajistit, ať nezmoknou svatební dary a kytice. Takže jako sestra, svědkyně, svatebčan jsem si svatbu neužila se vším všudy – měla jsem spoustu starostí a věcí, na které bylo potřeba dohlédnout a myslet na ně.

Proto si myslím, že neutrální člověk je na svatbě potřeba. Svatbu byste si měli užít nejen vy, ale také Vaši hosté, svědci či rodinní příslušníci. Nechte Váš den D v rukou profesionálů a užijte si svou svatbu bez starostí.

O nás

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koordinátorka Míša

CEO Simply Yes | Svatební & eventová agentura

Jsem certifikovaná svatební koordinátorka, snílek a perfekcionista. Miluji práci s lidmi a všechno, co dělám, tak dělám srdcem. Potřebuji mít ale neustále všechno pod kontrolou, a tak je třeba, aby všechno kolem mne šlapalo jako po drátkách.

Náš cíl

Cílíme na kvalitu, nikoli na kvantitu. Je pro nás důležitá osobní schůzka, kde pečlivě nasloucháme požadavkům a přáním novomanželů a poté utváříme svatbu dle jejich představ a zcela bez starostí. Chceme, ať jsme s vámi na společné vlně a sedíme si navzájem. Budeme spolu totiž trávit dost času! Naším cílem je, aby si novomanželé společně se svými hosty svatbu užili a veškeré starosti a stres nechali na nás.

Pokud jsme Vás přesvědčily o tom, že naše služby mají smysl, neváhejte nás kontaktovat.
Jsme připravené společně s naším týmem ověřených dodavatelů udělat váš den nezapomenutelným!

Můj tým

O nás.. Svatební koordinátorka SimplyYes

Muah Petra 

Jsem certifikovaná MUA v Make-Up Insitute Prague. Specializuji se na svatební líčení, beauty líčení a foto make-up. Mimo líčení nabízím i vlasový styling. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koordinátorka Tereza

V Simply Yes má cesta začala v roce 2021. Vždy mě bavilo komunikovat s lidmi. Mám velký smysl pro detail a věci vždy dotáhnu do posledního puntíku. Ta různorodost práce v Simply Yes mi dává nekonečné množství inspirace a kreativity.