O NÁS

Příběh Simply Yes

Věřím, že každá z nás má svou vysněnou svatbu. Mým cílem je přeměnit Vaše přání v realitu a připravit pro Vás svatbu, na kterou bude každý z hostů ještě léta vzpomínat.

A na Vás bude pouze říct „ano“.

Začalo to svatbou mé sestry...

IMG_4191

Má starší sestra se zasnoubila. Bude svatba! Potom, co mě sestra požádala, abych se stala její svědkyní, neváhala jsem a začala jsem společně s ní plánovat její svatbu. A to od A do Z. Od vybírání svatebních šatů přes rozlučku se svobodou až po samotný svatební den.

Pak přišel den D. Má starší sestra se vdává. Musí být všechno perfektní, vyladěné do detailu. Prostě bez chybičky. A tak se i stalo.

Jenže tady se dostávám k tomu, proč jsem se rozhodla založit svatební agenturu a proč si myslím, že to má smysl!

Jako svědkyně jsem toho měla spoustu na starosti, a protože jsem perfekcionista, tak jsem to brala opravdu zodpovědně a chtěla jsem, ať vše šlape jako po másle.

Dohlížela jsem na celý chod svatby – od organizování hostů na obřadě, přes svatební průvod, přebírání svatebních darů a jejich přenášení z venku dovnitř, když začalo pršet. Měla jsem pod palcem focení skupinek, focení novomanželů a taky moderování svatebních her.

A až po tomhle všem jsem si začala svatbu užívat. 

Díky práci svědkyně jsem přišla o rozbíjení talíře a přenášení přes práh, protože v tu stejnou chvíli jsem musela zajistit, ať nezmoknou svatební dary a kytice.

Takže jako sestra, svědkyně, svatebčan jsem si svatbu neužila se vším všudy – měla jsem spoustu starostí a věcí, na které bylo potřeba dohlédnout a myslet na ně.

Proto si myslím, že neutrální člověk je na svatbě potřeba. Svatbu byste si měli užít nejen vy, ale také Vaši hosté, svědci či rodinní příslušníci. Nechte Váš den D v rukou profesionálů a užijte si svou svatbu bez starostí.

Necílím na kvantitu, ale na kvalitu. Je pro mě důležitá osobní schůzka, kde pečlivě naslouchám požadavkům a přáním novomanželů a poté utvářím svatbu dle jejich představ a zcela bez starostí. Mým cílem je, aby si novomanželé společně se svými hosty svatbu užili a veškeré starosti a stres nechali na nás.

Pokud jsem Vás přesvědčila o tom, že koordinace má smysl, neváhejte mne kontaktovat. Jsem připravena společně se svým týmem ověřených dodavatelů udělat váš den nezapomenutelným!

To jsme my

Míša

Koordinátorka Míša

Jsem certifikovaná svatební koordinátorka, snílek a perfekcionista. Miluji práci s lidmi a všechno, co dělám, tak dělám srdcem. Potřebuji mít ale neustále všechno pod kontrolou, a tak je třeba, aby všechno kolem mne šlapalo jako po drátkách.

Koordinátorka Lucie

Jsem vystudovaný ekonom, povoláním personalista, posláním máma. Miluji práci s dětmi, s lidmi, tu různorodost, ten šrumec. Jsem open-minded, v práci i soukromém životě využívám denně své zkušenosti ze zahraničí.

Lucka
Petka-2

Make-up Artist & Hair Petra 

Jsem certifikovaná MUA v Make-Up Insitute Prague. Specializuji se na svatební líčení, beauty líčení a foto make-up. Mimo líčení nabízím i vlasový styling.