Svatební veletrh v Olomouci

30.1.2020

Je tady nový rok a s ním i další vlna svatebních veletrhů. Hned druhý týden v lednu jsme vyrazily na svatební veletrh “Svatba Nanečisto” v Olomouci – ten se konal 11. ledna v Olomouci v obchodním centru Šantovka!

Svatební veletrh v Olomouci. Svatební Agentura SimplyYes - Ostrava

Tentokráte jsme zvolily ukázku zimní svatební tabule. Vše tak bylo laděno do tónu světle modré s prvky stříbrné.

O jmenovky s menu kartou se nám postarala Zuzana oznámení. I tady bylo pro nás důležité, aby vše ladilo do našeho konceptu.

Ať je to veletr nebo svatba, vždycky se snažíme vyladit všechno do posledního detailu. Všechno by mělo korespondovat a mělo by to utvářet celistvý koncept – v tomto případě zimní svatbu. Protože na detailech záleží…

Květinová výzdoba

Společně s námi vystavovala i naše floristka Aneta – Pro ten okamžik. I tentokráte se postarala o kompletní květinovou výzdobu. Její práci zkrátka milujeme.

Svatební kytice, šišky, krabička na prstýnky i terárkové aranžmá. To všechno ladila do zimního nádechu.

Děkujeme, že jste dorazili!

Byli jste neuvěřitelní a jsme rády, že jsme Vám mohly poradit! Těšíme se na další setkání s Vámi! To byl Svatební veletrh v Olomouci.

Už 1. a 2. února se na Vás těšíme v Ostravě! Přijďte na svatební veletrh na Černé louce. Budeme tam v sobotu od 10:00 do 18:00. V neděli pak od 10:00 do 16:00! Připravujeme pro Vás zase něco nového!

Míša & Lucka

Svatební veletrh v Olomouci. Svatební Agentura SimplyYes - Ostrava