Svatební veletrhy 2019

8.1.2020

Veletrhová sezóna započata!

V listopadu jsme se zúčastnily našeho prvního svatebního veletrhu! Vyrazily jsme až do Brna, kde se 8. – 9. listopadu 2019 konal svatební festival v hotelu Courtyard by Marriott Brno.

O čtrnáct dní později, 23. listopadu 2019, jsme pak vystavovaly na akci “Sorry kámo, já se vdávám – tak tochu jiný svatební veletrh.”

Floristika

Na veletrhu v Brně jsme vystavovaly společně s naši floristkou Anetkou, která se na našich svatbách stará o kompletní květinovou výzdobu. Takže na našem stánku nemohla chybět! 🙂

Za květinovou výzdobu na veletrhu v Ostravě děkujeme I-květinám! Jejich pobočky najdete na několika místech v Ostravě, dále pak ve Frýdku-Místku a v Havířově!

Burgundy wedding / Vínová svatba

Pro podzimní veletrhy jsme zvolili burgundy wedding neboli vínovou svatbu! Zamilovala jsem se do ní! Rozhodně se nebojte do svatební výzdoby a celkového konceptu vaší svatby zapojit nějakou barvičku! Vínovou barvu jsme zkombinovaly se zlatou.

Detaily svatební tabule pak tvoří granátové jablka, hroznové víno a dýně! Zkrátka to, co k podzimu patří!

Tiskoviny

O veškeré tiskoviny se postarala Paní Betyová. I tady jsme volily vínovo – zlatou kombinaci!

Svatební dort & sladký bar

Do vínové jsme ladily i candy bar a svatební dort! O ten se nám postarala šikovná Darina z cukrárny Sladké chvíle sídlící ve Frýdku-Místku. Všimněte si krásných máslových sušenek, které jsou propracovány do nejmenšího detailu! A svatební dort prostě neměl chybu! Pokud si zvolíte na svou svatbu Sladké chvíle rozhodně krok vedle neuděláte!

V Brně jste si mohli jste si nabídnout i výborné koláčky z pekařství Velička! Ty u Vás sklidily velkou pochvalu!

Prezentace v Ostravě!

V Ostravě jste se mohli zúčastnit i naší prezentace na téma Plánování svatby – aneb Jak na to s koordinátorkou! Představily jsme vám, jak to u nás ve svatební agentuře Simply Yes chodí a řekly vám, co od nás můžete čekat. Vysvětlily pojem “svatební koordinátorka” a tak trošku přiblížily to, proč je taková osoba dobrá na vaší svatbě!

Foto: Veronika Anýžová

Soutěž!

V rámci veletrhu v Brně jste se mohli zapojit také do naší soutěže na našem stánku Simply Yes! Připravily jsme pro Vás soutěž o svatební koordinaci v hodnotě 10 tisíc korun zdarma! Soutěže se zúčastnilo téměř 200 návštěvníků veletrhu. Výherkyni jsme losovaly po skončení dvoudenního veletrhu! A vyhrála slečna Renáta! A už se moc těšíme na její dubnovou svatbu na jižní Moravě!

I v Ostravě se soutěžilo! Do tomboly jsme dávali poukázku s 20 % slevou na naše služby!

Foto: Veronika Anýžová

Děkujeme!

Chtěly bychom Vás ještě jednou moc poděkovat, že jste zavítali na náš svatební stánek! Moc jsme si to užily! A budeme se na Vás těšit zase na dalším veletrhu!

Míša & Lucka