Pantone – Barva roku 2021

6.1.2021

A je to tady zase! Jako každý rok, tak i v loňském prosinci společnost Pantone vybírala barvu pro rok 2021! Nejedno odvětví se danou barvou inspiruje a jinak tomu není ani v tom svatebním průmyslu!

Letos to ale není jen jedna barva, ale společnost Pantone vybrala barvy dvě! Pojďme si je společně postupně představit!

Pantone - Barva roku 2021
SimplyYes Svatební agentura - Ostrava

Ultimate Gray a Illuminating

WOW! Tak tohle je pecka! Šedá a citrónově žlutá– společně mají symbolizovat sílu, statečnost a naději do nového roku 2021. A ptáte se proč společnost zvolila právě tyto dvě barvy? Cílem bylo znázornit, jak se dokáží podpořit dva navzájem odlišné elementy.

Ultimate Gray – Šedá

Symbolizuje situaci v loňském roce, v roce 2020. Nouzový stav, karanténa, čas v pandemii koronaviru… V té době nebylo nic černé ani bílé, ale ultimátně šedé. Barva znázorňuje náš společně prožitý rok 2020.

Jak může ultimate gray/šedá vypadat na vaši svatbě?

Blog | Pantone - Barva roku 2021 
Svatební agentura SimplyYes

Illuminating – Citrónově žlutá

V roce 2020 jsme kvůli lockdownům strávili mnoho času doma na home office, mimo rodinu a přátelé. A jelikož nevíme, kdy to skončí a je pravděpodobné, že nějakou dobu budeme tuhle situaci i nadále řešit – společnost tak zvolila barvu, která by měla evokovat pozitivní výhledy do letošního, lepšího a úspěšnějšího roku.

Jak může illuminating/citrónově žlutá vypadat na vaši svatbě?

Blog | Pantone - Barva roku 2021 
Svatební agentura SimplyYes

Jak může vypadat barevná kombinace roku 2021?

Citrónově žlutá barva je spíše pro odvážnější snoubence, kteří chystají svou svatbu. Pokud však pracujete s touto barvou v určité míře, či zvolíte ty správné elementy, myslím, že vás tato netradiční barva velmi mile překvapí! Zatímco šedá je poměrně využívaná barva na svatbách, dá se dobře kombinovat a při správné volbě kombinací barev vykouzlíte skvělý design svatby! Více o nové barvě pro rok 2021 Pantone najdete v odkazu zde.

Jak může tato barevná kombinace vypadat na svatbě? Inspirujte se na fotografiích níže. Tak co, půjdeme do toho společně?