Svatby se Simply Yes

6.9.2019

Jak probíhají?

Poprvé se setkáme na schůzce

Ta probíhá potom, co nás snoubenci kontaktují, ať už kontaktním formulářem na webových stránkách, e-mailem, či telefonicky na doporučení našich klientů. Se snoubenci se většinou setkáváme osobně na dobré kávě. Jelikož koordinujeme svatby po celé České republice nebo máme klienty, kteří žijí v zahraničí, dá se dohodnout schůzka i přes skype či přes jinou videokonferenci. První schůzka je pro naše klienty zdarma, a to bez ohledu na to, zda se nakonec pro naše služby rozhodnete, či ne. To začátek Svatby se Simply Yes.

Svatby se Simply Yes. Jak probíhají? Poprvé se setkáme na schůzce, Ta probíhá potom, co nás snoubenci kontaktují, z našich webových stránek, nebo doporučení
Michaela Nedomová, majitelka svatební agentury Simply Yes
Foto: Kateřina Hrubá

Během schůzky

si vyslechneme Vaše představy o tom, co byste po naší svatební agentuře Simply Yes chtěli, respektive jaká je Vaše představa naší role na Vaší svatbě. Probereme Vaše očekávání a následně i to, co jsme my schopné udělat pro Vás. Probereme i detaily svatby – například počet hostů, místo svatby, správný výběr dodavatelů, styl svatby či dekorace na svatbu. Poradíme Vám, co je na svatbu potřeba, a naopak Vás upozorníme i na to, co se na svatbě mít nevyplatí. Zkrátka Vám řekneme naše zkušenosti a doporučíme Vám opravdu jen to, co máme ověřené. Většinou po první schůzce máme vytvořený koncept svatby, který se postupně dolaďuje dle potřeb novomanželů. Na této schůzce se většinou i se snoubenci dohodneme o jaký typ služby mají zájem. Nejčastěji to bývá koordinace svatebního dne či svatba bez starostí.

Na základě naší schůzky a dohodnutého typu služby Vám vypracujeme projekt ušitý na míru dle Vaší představy. Tady se rozhodujete Vy, zda si společně řekneme ANO.

Pokud se rozhodnete pro 

1, Koordinace svatebního dne

Většina snoubenců už má nasmlouvané své dodavatele a nás chce pro hladký průběh svatebního dne – zašleme Vám dotazy, které potřebujeme mít zodpovězeny od dodavatelů, abychom zajistily bezstarostný průběh celého svatebního dne. Před svatbou se se snoubenci pravidelně scházíme pro doladění jednotlivých detailů. Kontakty na dodavatele si od snoubenců přebírám týden před svatbou a řešíme společně poslední detaily.

Svatby se Simply Yes. Jak probíhají? Poprvé se setkáme na schůzce, Ta probíhá potom, co nás snoubenci kontaktují, z našich webových stránek, nebo doporučení
Vítání novomanželů a rozbíjení talíře.
Foto: Jakub Zatloukal

2, Svatba bez starostí

Snoubenci s dodavateli nic neřeší. Tento typ služby si nejčastěji vybírají snoubenci, kteří nemají čas na přípravy, nechtějí investovat XY hodin do hledání neověřených dodavatelů, žijí v zahraničí nebo si chtějí svatbu užít bez starostí a chtějí mít k ruce „svatební kamarádku“, která jim objektivně pomůže se vším, co bude potřeba. A to od výběru svatebních šatů až po zajištění rozvozu svatebních koláčů a mnoho dalšího. Snoubenci v tomto případě řeknou své představy, priority, požadavky a předpokládaný rozpočet. Na základě těchto informací my sestavíme projekt z ověřených a samozřejmě i volných dodavatelů a vy si jen vyberete. Nezapomínejte ale na to, že VY, snoubenci, jste ti, kteří musí mít definitivní slovo.

Svatební den

Ten pak vypadá v obou balíčcích shodně či velmi podobně. Pro snoubence jsme k dispozici od rána až do večerních/podvečerních hodin. Od rána koordinujeme všechny dodavatele, aby Váš den D byl vyšperkovaný do posledního detailu. Dolaďujeme svatební místo, dekorujeme, připravujeme svatební tabuli i místo obřadu. Na místě vítáme a myrtujeme svatební hosty. Následně dohlížíme také na usazování hostů u obřadu. Organizujeme a pomáháme se svatebním průvodem, tzv. vypouštíme snoubence s rodiči, svědky i družičky. Staráme se o to, abychom společně vytvořili pro novomanžele špalír a rozdáváme kornouty s květinami, rýži nebo také bublifuky. Pomáháme s focením skupinek, aby nevznikly časové proluky a na nikoho se nezapomnělo. V případě, že se svatba nekoná v hotelu či penzionu, zajišťujeme také zvyky pro novomanžele. Dále usazujeme hosty ke svatební tabuli a pomáháme při focení novomanželů. Hlídáme, aby se nejdůležitější body programu stihly včas a hlavně za účasti fotografů a videokameramanů. V neposlední řadě pomáháme také se zábavou a máme na starosti jednotlivá překvapení. A to jak pro novomanžele, tak i pro svatebčany.

Společné pojídání polévky a krmení děravou lžící!
Foto: Jakub Zatloukal

Naše práce končí…

V ten okamžik, kdy se s novomanželi shodneme, že už není nic potřeba a hlavní program, na kterém jsme se dohodli, skončil. Novomanžele informujeme o všem podstatném, předáme jim potřebné dokumenty, které máme během celého dne u sebe, aby se neztratily.

Tohle je takové shrnutí blogu na téma Svatby se Simply Yes. Samozřejmě se jedná o všeobecnou rovinu– všem párům děláme svatbu na míru. Takže kterýkoliv typ služby, chcete-li „balíček“, se dá upravit dle Vaší představy a na míru Vašim požadavkům. Do článku nelze vepsat všechno, co máme na starosti, ale alespoň takhle jsme se snažily přiblížit Vám svatební den s námi.

Pokud Vás naše služby oslovily, napište nám e-mail nebo nám zavolejte! Rády si s Vámi popovídáme u dobré kávy a probereme možnosti koordinace na Vaší svatbě!

Budeme se na Vás těšit!