Vaše nejčastější dotazy

7.9.2019

Chodí mi od vás spousty dotazů, které se často opakují. Proto jsem se rozhodla vybrat Vaše nejčastější dotazy a odpovědět vám na ně prostřednictvím našeho blogu.

Vaše nejčastější dotazy | Svatební agentura SimplyYes - Ostrava

Kdy vás oslovit?

To záleží na tom, co přesně budete chtít od Simply Yes na svatbu zařídit. Jsme schopné vám připravit nezapomenutelnou svatbu i během 1–2 měsíců. Nicméně ideální doba na přípravu svatby, abyste si vše pořádně rozmysleli a rozhodli se pro variantu, je zhruba půl roku.

Většina klientek s námi svatbu řeší téměř po zásnubách, nebo alespoň rok dopředu. Některá svatební místa, která jsou oblíbená a žádaná, jsou totiž rok/rok a půl dopředu už plná. Záleží tedy i na tom, zda termín a svatební místo už máte zabookované nebo to chcete řešit přímo s námi.

Každopádně, pokud víte, že chcete Simply Yes na vaší svatbě, je dobré, abyste si co nejdříve zjistili, zda v daný termín budeme k dispozici. První konzultace je u nás zdarma!

Odkud jste a kde působíte?

Tým Simply Yes je z Ostravy.

Pomůžeme vám s vaší svatbou po celé Moravě, ale jsme schopné zkoordinovat váš svatební den po celé České republice!

První konzultace je u nás zdarma! Rády se s vámi sejdeme od pondělí do čtvrtka od 9:30 do 18:00. Pátky a víkendy většinou trávíme na svatbách. Vše se dá ale individuálně domluvit.

Schůzku si můžete domluvit přes e-mail: misa@simplyyes.cz nebo telefonicky: 733 141 030.

Vaše nejčastější dotazy | Svatební agentura SimplyYes - Ostrava
Foto: Jiří Matýsek

Kolik u vás stojí svatba?

Cenu vaší svatby vám budeme schopny říct po první schůzce. Tam si poslechneme vaši představu, vaše požadavky. Teprve od toho se budeme moct odrazit. Některá svatba nám zabere 10 hodin práce, jiná zase 50 hodin. Také záleží jaký typ služby si u nás vyberete.

Navrhuji proto – pojďme se setkat a zjistit, co jsme pro vás schopné udělat! První konzultaci máte u nás zdarma.

Velmi častý dotaz: Není levnější, když si uděláme svatbu sami?

Investice do svatby je většinou jednorázový náročný výdaj. Je naprosto pochopitelné, že se páry snaží ušetřit peníze, kde se dá. A platit ještě svatební agenturu se může zdát jako zbytečný výdaj navíc.

Jenže Simply Yes vám ušetří nejen čas a stres, ale také peníze. Víme, na koho se obrátit, víme, co je potřeba pořizovat a co je zbytečné. A díky zkušenostem a kontaktům také víme, kde, co a za kolik koupit.

A rozhodně vám svatební agentura Simply Yes ušetří spoustu času stráveného na internetu hledáním potřebných věcí na svatbu. Udělaly jsme to za vás! Máme pro vás připravené portfolio ověřených partnerů i svatebních míst!

Domluvte si s námi první nezávaznou schůzku zcela zdarma a uvidíte sami! Kontaktujte nás e-mailem: misa@simplyyes.cz nebo telefonicky: 733 141 030

Foto: Jakub Zatloukal

Chceme svatbu bez starostí a o nic se nestarat. Zařídíte to?

ANO! Připravíme vám svatbu bez starostí! Zařídíme, aby váš den byl nezapomenutelný a vy si mohli říct ano bez starostí! Berte ale na vědomí, že vy jste ti, kdo musí mít poslední slovo a schválit to, co pro vás připravíme.

Chceme na svatbě vlastní dodavatele, jde to?

Máme ověřené profesionály z oboru, které vám rády doporučíme a za které ručíme! Pokud ale chcete na svatbě například kameramana, kterého znáte ze svatby kamarádky, není to problém.

Foto: Kateřina Hrubá

Chtěli bychom na svatbě pomoci jen s výzdobou. Je to u vás možné?

Samozřejmě. Všechno je o domluvě a časových možnostech. Většinou ale v sezóně (víkendy od května do září) děláme kompletní svatby nebo koordinace svatebního dne. Zkuste nám ale napsat, třeba se trefíte do termínu, kdy zatím žádnou svatbu nemáme.

Pokud jde o všední dny či mimosezónní svatby, určitě vám budeme k dispozici! Pro info nás kontaktujte e-mailem: misa@simplyyes.cz nebo telefonicky: 733 141 030

Už máme všechno na svatbu zařízené, potřebujeme jen někoho, kdo nám svatbu zkoordinuje. Jde to?

Ano, jde. Nabízíme svatební koordinaci celého dne, koordinaci obřadu, případně koordinaci částečnou, kde máte na výběr ze tří možností: ranní přípravy + obřad, ranní přípravy + obřad + hostina nebo svatební obřad+ hostina. Případně se dá domluvit i jiná kombinace koordinace.

Pokud jste zde nenašli odpověď na to, co vás zajímá, nezoufejte. Napište nám! Rádi vám vaše nejčastější dotazy zodpovíme!

Vaše nejčastější dotazy | Svatební agentura SimplyYes - Ostrava
Svatební koordinátorka Míša
Foto: Jiří Matýsek